Kimisfans

kimisfans
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 25 May 2013
Location: İstanbul, Kağıthane, Turkey
Bio: I love movies.

more Recent Ratings

65 28% Tyrannosaur (2011) - Rated 07 Jun 2013
"http://kimisfansfilmtavsiyeleri.blogspot.com/2013/06/tyrannosaur-2011.html"
74 45% Burn After Reading (2008) - Rated 29 May 2013
"http://kimisfansfilmtavsiyeleri.blogspot.com/2013/05/burn-after-reading-2008.html"
88 90% No Country for Old Men (2007) - Rated 27 May 2013
"http://kimisfansfilmtavsiyeleri.blogspot.com/2013/05/no-country-for-old-men-2007.html"
76 52% Paris, je t'aime (2006) - Rated 25 May 2013
"http://kimisfansfilmtavsiyeleri.blogspot.com/2013/05/paris-je-taime-2006.html"
65 28% The Ladykillers (2004) - Rated 25 May 2013
"http://kimisfansfilmtavsiyeleri.blogspot.com/2013/05/the-ladykillers-2004.html"
55 16% Intolerable Cruelty (2003) - Rated 25 May 2013
"http://kimisfansfilmtavsiyeleri.blogspot.com/2013/05/intolerable-cruelty-2003.html"
45 2% The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 25 May 2013
"http://kimisfansfilmtavsiyeleri.blogspot.com/2013/05/the-man-who-wasnt-there-2001.html"
78 66% Fargo (1996) - Rated 25 May 2013
"http://kimisfansfilmtavsiyeleri.blogspot.com/2013/05/fargo-1996.html"
77 59% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 25 May 2013
"http://kimisfansfilmtavsiyeleri.blogspot.com/2013/05/o-brother-where-art-thou-2000.html"
79 76% The Big Lebowski (1998) - Rated 25 May 2013
"http://kimisfansfilmtavsiyeleri.blogspot.com/2013/05/the-big-lebowski-1998.html"