Kine
Bio: im finnish and watch netflix a lot
Recent Ratings
Check out Kine's...
85 50% | Narcos (2015) - Rated 07 Feb 2016 |
95 84% | Catch Me If You Can (2002) - Rated 07 Feb 2016 |
90 67% | Top Gear (2002) - Rated 05 Feb 2016 |
80 25% | Forrest Gump (1994) - Rated 05 Feb 2016 |
80 25% | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Rated 05 Feb 2016 |
100 92% | Breaking Bad (2008) - Rated 05 Feb 2016 |
90 67% | Interstellar (2014) - Rated 05 Feb 2016 |
100 92% | The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 05 Feb 2016 |
60 1% | The Avengers (2012) - Rated 05 Feb 2016 |
90 67% | Inception (2010) - Rated 05 Feb 2016 |