Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kingcrimson

Movie Buff - 409 Film Ratings

Member Since: May 21, 2016

more Recent Ratings
Check out kingcrimson's...
75 50% Black Books (2000) - Jan 03, 2019
100 97% Judgment at Nuremberg (1961) - Oct 18, 2018
70 32% Fringe (2008) - Aug 24, 2018
80 69% Twin Peaks (2017) - Mar 30, 2018
90 89% Twin Peaks (1990) - Mar 30, 2018
75 50% Generation Kill (2008) - Mar 30, 2018
85 81% Rome (2005) - Mar 30, 2018
60 12% Frances Ha (2013) - Jan 04, 2018
70 32% Notorious (1946) - Nov 18, 2017
60 12% The Dark Knight Rises (2012) - Nov 17, 2017