kingofthings

kingofthings
Movie Buff - 362 Film Ratings
Member Since: 21 Jun 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 70% Ex Machina (2015) - Rated 28 Jun 2017
95 70% The Founder (2016) - Rated 28 Jun 2017
87 40% Dirty Harry (1971) - Rated 28 Jun 2017
87 40% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 28 Jun 2017
95 70% Men in Black (1997) - Rated 28 Jun 2017
6% I Am Number Four (2011) - Rated 28 Jun 2017
60 17% Anaconda (1997) - Rated 28 Jun 2017
95 70% Raising Arizona (1987) - Rated 28 Jun 2017
100 87% Das Boot (1985) - Rated 28 Jun 2017
95 70% The Sword in the Stone (1963) - Rated 28 Jun 2017