kinjak

kinjak
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2014
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 30% Good Luck Chuck (2007) - Rated 14 Sep 2014
75 45% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 14 Sep 2014
70 18% The Reader (2008) - Rated 14 Sep 2014
82 68% The Dark Knight (2008) - Rated 14 Sep 2014
67 7% Godzilla (1998) - Rated 14 Sep 2014
33 3% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 14 Sep 2014
77 59% The Terminator (1984) - Rated 14 Sep 2014
72 30% The Girl Next Door (2004) - Rated 14 Sep 2014
71 23% Frozen (2013) - Rated 14 Sep 2014
44 5% Batman & Robin (1997) - Rated 14 Sep 2014