kinokkio

kinokkio
Movie Buff - 163 Film Ratings
Member Since: 13 Oct 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

17% On the Town (1949) - Rated 01 Mar 2016
17% Ghost in the Shell 2: Innocence (2004) - Rated 01 Mar 2016
50% Up (2009) - Rated 28 Feb 2016
17% Kuningas Litmanen (2012) - Rated 28 Feb 2016
50% The Sundowners (1960) - Rated 02 Jan 2016
17% Magical Mystery Tour (1967) - Rated 02 Jan 2016
82% The Bad and the Beautiful (1952) - Rated 02 Jan 2016
50% Mean Streets (1973) - Rated 02 Jan 2016
82% The Thing (1982) - Rated 02 Jan 2016
50% Valmont (1989) - Rated 02 Jan 2016