kinskiwaltz

kinskiwaltz
Movie Buff - 126 Film Ratings
Member Since: 14 Dec 2013
Location: Sacramento, California, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

35 24% Kick-Ass 2 (2013) - Rated 22 Dec 2013
70 49% Mallrats (1995) - Rated 22 Dec 2013
30 21% Johnny English (2003) - Rated 22 Dec 2013
70 49% Blood Diamond (2006) - Rated 22 Dec 2013
85 78% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 22 Dec 2013
100 99% Annie Hall (1977) - Rated 22 Dec 2013
10 8% 2012 (2009) - Rated 22 Dec 2013
40 27% King Kong (2005) - Rated 22 Dec 2013
80 68% Gangs of New York (2002) - Rated 22 Dec 2013
79 62% October Sky (1999) - Rated 22 Dec 2013