kinstadtner2

kinstadtner2
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 25 Mar 2019
Location: Hungary
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 89% The Borgias (2011) - Rated 25 Mar 2019
100 96% Star Trek: Voyager (1995) - Rated 25 Mar 2019
40 35% Katyn (2007) - Rated 25 Mar 2019
40 35% Schindler's List (1993) - Rated 25 Mar 2019
80 76% Downfall (2004) - Rated 25 Mar 2019
70 64% The Witch (2016) - Rated 25 Mar 2019
52 48% The Reader (2008) - Rated 25 Mar 2019
50 42% Riding the Bullet (2004) - Rated 25 Mar 2019
80 76% Let the Right One In (2008) - Rated 25 Mar 2019
95 89% Frozen River (2008) - Rated 25 Mar 2019