kintet

kintet
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 29% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 28 Jun 2017
68 23% Green Room (2016) - Rated 27 Jun 2017
70 29% The Ones Below (2015) - Rated 27 Jun 2017
55 13% Take This Waltz (2012) - Rated 27 Jun 2017
51 10% Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 27 Jun 2017
63 21% Hanna (2011) - Rated 27 Jun 2017
71 32% John Wick (2014) - Rated 14 Feb 2017
69 26% Passengers (2016) - Rated 10 Feb 2017
50 7% Don't Breathe (2016) - Rated 09 Feb 2017
77 47% Hacksaw Ridge (2016) - Rated 07 Feb 2017