kipkemoi

kipkemoi
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 15 May 2017
Location: Kenya

more Recent Ratings

Check out kipkemoi's...

87 70% Saving Private Ryan (1998) - Rated 15 May 2017
85 58% Payback (1999) - Rated 15 May 2017
88 82% Hotel Rwanda (2004) - Rated 15 May 2017
82 47% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 15 May 2017
85 58% Fury (2014) - Rated 15 May 2017
88 82% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 15 May 2017
69 5% Con Air (1997) - Rated 15 May 2017
69 5% The Proposal (2009) - Rated 15 May 2017
80 38% Iron Man (2008) - Rated 15 May 2017
82 47% Hell or High Water (2016) - Rated 15 May 2017