Kirilmkd

kirilmkd
Flick Fan - 96 Film Ratings
Member Since: 23 May 2008
Location: Veles, Macedonia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Informatics

more Recent Ratings

90 65% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 23 Apr 2009
80 36% V for Vendetta (2006) - Rated 23 Apr 2009
90 65% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 23 Apr 2009
70 22% Rat Race (2001) - Rated 23 Apr 2009
70 22% The Jungle Book (1994) - Rated 23 Apr 2009
90 65% True Lies (1994) - Rated 23 Apr 2009
95 77% Finding Nemo (2003) - Rated 23 Apr 2009
85 46% Coyote Ugly (2000) - Rated 23 Apr 2009
85 46% Madagascar (2005) - Rated 23 Apr 2009
70 22% Twins (1988) - Rated 23 Apr 2009