Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kiriticker

Flick Fan - 97 Film Ratings

Member Since: Oct 16, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out kiriticker's...
80 59% A Separation (2011) - Oct 22, 2018
100 97% The Shining (1980) - Oct 22, 2018
80 59% Donnie Brasco (1997) - Oct 22, 2018
85 72% The Grand Budapest Hotel (2014) - Oct 22, 2018
75 43% Zero Dark Thirty (2012) - Oct 22, 2018
85 72% The Dreamers (2004) - Oct 22, 2018
80 59% A Scanner Darkly (2006) - Oct 22, 2018
50 5% Kung Fu Panda (2008) - Oct 22, 2018
75 43% The Usual Suspects (1995) - Oct 22, 2018
85 72% Punch-Drunk Love (2002) - Oct 22, 2018