kitsune

kitsune
Flick Fan - 84 Film Ratings
Member Since: 29 Jan 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 30% Bokeh (2017) - Rated 07 Jul 2017
80 52% I Love You Phillip Morris (2009) - Rated 07 May 2017
35 2% Final Girl (2015) - Rated 03 May 2017
85 71% Mysterious Skin (2004) - Rated 12 Mar 2017
80 52% The Edge of Seventeen (2016) - Rated 10 Mar 2017
65 25% Doctor Strange (2016) - Rated 09 Mar 2017
45 10% Why Him? (2016) - Rated 06 Feb 2017
90 88% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 06 Feb 2017
65 25% Sisters (2015) - Rated 06 Feb 2017
85 71% It's Such a Beautiful Day (2012) - Rated 06 Feb 2017