kizonis

kizonis
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2016
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 86% The Hateful Eight (2015) - Rated 12 Feb 2016
76 58% Blow (2001) - Rated 12 Feb 2016
44 0% Slam Dunk Ernest (1995) - Rated 12 Feb 2016
77 70% Ip Man (2008) - Rated 12 Feb 2016
76 58% Ocean's Eleven (2001) - Rated 12 Feb 2016
76 58% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 12 Feb 2016
78 78% The Wrestler (2008) - Rated 12 Feb 2016
76 58% The Insider (1999) - Rated 12 Feb 2016
74 44% The Fly (1986) - Rated 12 Feb 2016
77 70% Jurassic Park (1993) - Rated 12 Feb 2016