kj22333

kj22333
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 49% Submarine (2010) - Rated 18 Jan 2015
89 49% Medianeras (2011) - Rated 18 Jan 2015
85 9% Apocalypse Now (1979) - Rated 18 Jan 2015
91 77% Finding Nemo (2003) - Rated 18 Jan 2015
89 49% The Italian Job (2003) - Rated 18 Jan 2015
80 2% Shrek 2 (2004) - Rated 18 Jan 2015
91 77% Shrek (2001) - Rated 18 Jan 2015
92 88% Ratatouille (2007) - Rated 18 Jan 2015
91 77% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 18 Jan 2015
90 64% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 18 Jan 2015