kjartanhn

kjartanhn
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 15 Feb 2012
Location: Reykjavík, Iceland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 98% Chinatown (1974) - Rated 15 Feb 2012
80 57% The Green Mile (1999) - Rated 15 Feb 2012
60 25% Scream (1996) - Rated 15 Feb 2012
90 88% The Shining (1980) - Rated 15 Feb 2012
70 36% X-Men: First Class (2011) - Rated 15 Feb 2012
85 71% Shutter Island (2010) - Rated 15 Feb 2012
55 19% 300 (2007) - Rated 15 Feb 2012
75 48% American Gangster (2007) - Rated 15 Feb 2012
85 71% Toy Story 2 (1999) - Rated 15 Feb 2012
85 71% Donnie Darko (2001) - Rated 15 Feb 2012