kkamer

kkamer
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 95% Sex and the City (2008) - Rated 30 Apr 2018
70 37% Frozen (2013) - Rated 30 Apr 2018
75 66% The Departed (2006) - Rated 30 Apr 2018
60 16% World War Z (2013) - Rated 30 Apr 2018
75 66% Shakespeare in Love (1998) - Rated 30 Apr 2018
75 66% Annie Hall (1977) - Rated 30 Apr 2018
60 16% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 30 Apr 2018
75 66% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 30 Apr 2018
55 4% The Notebook (2004) - Rated 30 Apr 2018
70 37% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 30 Apr 2018