kkapcoe

kkapcoe
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 17 Mar 2012
Location: Grand Junction, CO, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Love the movies

more Recent Ratings

2% The Thief and the Cobbler (1993) - Rated 17 Mar 2012
100 93% The Sting (1973) - Rated 17 Mar 2012
99 82% Meet the Fockers (2004) - Rated 17 Mar 2012
6% Charlie's Angels (2000) - Rated 17 Mar 2012
85 41% Gangs of New York (2002) - Rated 17 Mar 2012
100 93% American Gigolo (1980) - Rated 17 Mar 2012
90 59% Batman Forever (1995) - Rated 17 Mar 2012
99 82% Saving Private Ryan (1998) - Rated 17 Mar 2012
97 74% What About Bob? (1991) - Rated 17 Mar 2012
85 41% Premonition (2007) - Rated 17 Mar 2012