k_kate

kkate
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 13 Mar 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 70% The Call (2013) - Rated 09 Jun 2013
80 70% Safe Haven (2013) - Rated 08 Jun 2013
60 29% Blue Lagoon: The Awakening (2012) - Rated 08 Jun 2013
60 29% Orphan (2009) - Rated 07 Jun 2013
75 62% The Body (2012) - Rated 07 Jun 2013
63 40% Limitless (2011) - Rated 06 Jun 2013
69 51% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 16 Apr 2013
90 81% The Impossible (2012) - Rated 15 Apr 2013
90 81% Chalet Girl (2011) - Rated 15 Apr 2013
99 90% La Cara Oculta (2011) - Rated 15 Apr 2013