kkd

kkd
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 09 Jan 2020
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 54% Lost in Translation (2003) - Rated 10 Jan 2020
60 28% Gladiator (2000) - Rated 09 Jan 2020
70 37% Gran Torino (2008) - Rated 09 Jan 2020
90 71% Requiem for a Dream (2000) - Rated 09 Jan 2020
80 54% The Green Mile (1999) - Rated 09 Jan 2020
60 28% The Stepford Wives (2004) - Rated 09 Jan 2020
80 54% Rocky II (1979) - Rated 09 Jan 2020
100 88% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 09 Jan 2020
90 71% Back to the Future Part III (1990) - Rated 09 Jan 2020
100 88% Groundhog Day (1993) - Rated 09 Jan 2020