kkrug

kkrug
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 17 Jun 2022
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 15% Memorias del subdesarrollo (1968) - Rated 04 Jul 2022
10 15% Citizen Kane (1941) - Rated 27 Jun 2022
10 15% Mutiny on the Bounty (1935) - Rated 27 Jun 2022
50 44% Downton Abbey: A New Era (2022) - Rated 27 Jun 2022
10 15% Sherlock Jr. (1924) - Rated 27 Jun 2022
50 44% O Lucky Man! (1973) - Rated 27 Jun 2022
90 87% Young Sheldon (2017) - Rated 27 Jun 2022
100 98% The Big Bang Theory (2007) - Rated 27 Jun 2022
80 68% Two and a Half Men (2003) - Rated 27 Jun 2022
80 68% Orphan Black (2013) - Rated 27 Jun 2022