klanka

klanka
Flick Fan - 92 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2021
Location: Kocaeli, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 88% Baraka (1992) - Rated 11 May 2022
82 57% Scarface (1983) - Rated 11 May 2022
68 25% Videodrome (1983) - Rated 11 May 2022
89 72% Crash (1996) - Rated 11 May 2022
65 20% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 21 Jan 2022
65 20% Enter the Void (2010) - Rated 27 Nov 2021
80 49% The Favourite (2018) - Rated 27 Nov 2021
64 19% Ender's Game (2013) - Rated 27 Nov 2021
89 72% Dogtooth (2009) - Rated 27 Nov 2021
87 66% Days of Heaven (1978) - Rated 27 Nov 2021