klankeser

klankeser
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 07 Dec 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 95% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 07 Dec 2015
95 78% The Great Game (2010) - Rated 07 Dec 2015
100 95% V for Vendetta (2006) - Rated 07 Dec 2015
90 55% Ted (2012) - Rated 07 Dec 2015
75 15% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 07 Dec 2015
100 95% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 07 Dec 2015
90 55% Garfield (2004) - Rated 07 Dec 2015
98 89% Léon: The Professional (1994) - Rated 07 Dec 2015
89 44% District 9 (2009) - Rated 07 Dec 2015
72 11% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 07 Dec 2015