klash

klash
Movie Buff - 221 Film Ratings
Member Since: 20 Apr 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 52% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 20 Apr 2015
55 3% Street Fighter (1994) - Rated 20 Apr 2015
89 94% Casino (1995) - Rated 20 Apr 2015
75 55% Tango & Cash (1989) - Rated 20 Apr 2015
70 33% Mad Max (1979) - Rated 20 Apr 2015
85 89% Cast Away (2000) - Rated 20 Apr 2015
81 82% Léon: The Professional (1994) - Rated 20 Apr 2015
76 58% I, Robot (2004) - Rated 20 Apr 2015
71 40% Sliding Doors (1998) - Rated 20 Apr 2015
69 26% Invincible (2006) - Rated 20 Apr 2015