klatrekat

klatrekat
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2013
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 26% Dracula (1992) - Rated 23 Jan 2014
"personally i find this one the greatest love stories ever told."
92 63% Fitzcarraldo (1982) - Rated 23 Jan 2014
70 14% Pacific Rim (2013) - Rated 23 Jan 2014
"Popcorn movie that served as brilliant mind-numbing entertainment. worked for me!"
93 67% The Empty Hearse (2014) - Rated 09 Jan 2014
89 41% John Carter (2012) - Rated 09 Jan 2014
96 81% District 9 (2009) - Rated 15 Dec 2013
91 58% Wolf (1994) - Rated 15 Dec 2013
80 22% Inception (2010) - Rated 15 Dec 2013
90 51% The Shining (1980) - Rated 15 Dec 2013
75 17% Star Trek (2009) - Rated 15 Dec 2013