klay_tos_doo

klaytosdoo
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 26 Mar 2011
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 51% The Rite (2011) - Rated 26 Mar 2011
90 68% The Green Hornet (2011) - Rated 26 Mar 2011
90 68% Unknown (2011) - Rated 26 Mar 2011
82 47% Sister Act (1992) - Rated 26 Mar 2011
82 47% Behind Enemy Lines (2001) - Rated 26 Mar 2011
35 6% I Heart Huckabees (2004) - Rated 26 Mar 2011
88 57% Sleepless in Seattle (1993) - Rated 26 Mar 2011
90 68% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 26 Mar 2011
95 87% 50 First Dates (2004) - Rated 26 Mar 2011
88 57% 28 Days Later (2002) - Rated 26 Mar 2011