klbram

klbram
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 30 Nov 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 95% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 30 Nov 2015
100 99% The Incredibles (2004) - Rated 30 Nov 2015
80 18% Three Amigos! (1986) - Rated 30 Nov 2015
82 28% Kindergarten Cop (1990) - Rated 30 Nov 2015
94 89% Monsters, Inc. (2001) - Rated 30 Nov 2015
10 0% The Break-Up (2006) - Rated 30 Nov 2015
93 83% Ghostbusters (1984) - Rated 30 Nov 2015
94 89% Brazil (1985) - Rated 30 Nov 2015
89 54% Patch Adams (1998) - Rated 30 Nov 2015
90 64% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 30 Nov 2015