klceda

klceda
Movie Buff - 290 Film Ratings
Member Since: 07 Mar 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

58 23% Going the Distance (2010) - Rated 16 Nov 2016
95 99% Innocence of Memories (2015) - Rated 22 Oct 2016
70 49% Demolition (2016) - Rated 20 Oct 2016
88 95% Short Term 12 (2013) - Rated 17 Oct 2016
65 40% Miss You Already (2015) - Rated 16 Oct 2016
86 91% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 11 Oct 2016
45 11% Nadide Hayat (2015) - Rated 04 Oct 2016
25 6% Asmali konak: Hayat (2003) - Rated 04 Oct 2016
85 89% Asmalı Konak (2002) - Rated 04 Oct 2016
65 40% You're Not You (2014) - Rated 25 Sep 2016