Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
klemLS

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Mar 19, 2019

more Recent Ratings
75 11% Green Book (2018) - Mar 19, 2019
60 3% Moonlight (2016) - Mar 19, 2019
85 26% Moon (2009) - Mar 19, 2019
95 50% Cold War (2018) - Mar 19, 2019
100 84% Twin Peaks (1990) - Mar 19, 2019
100 84% Training Day (2001) - Mar 19, 2019
95 50% Casino (1995) - Mar 19, 2019
80 19% American Pie (1999) - Mar 19, 2019
100 84% 25th Hour (2002) - Mar 19, 2019
100 84% Eyes Wide Shut (1999) - Mar 19, 2019