kler

kler
Member Since: 20 Jan 2014
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 53% The Adjustment Bureau (2011) - Rated 21 Jan 2014
75 53% Tous les soleils (2011) - Rated 21 Jan 2014
76 76% Basilicata Coast to Coast (2010) - Rated 21 Jan 2014
73 26% A.C.A.B (2012) - Rated 21 Jan 2014
75 53% Viva la libertà (2013) - Rated 21 Jan 2014
70 14% Le Conseguenze dell'amore (2004) - Rated 21 Jan 2014
40 2% This Must Be the Place (2011) - Rated 21 Jan 2014
75 53% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 21 Jan 2014
75 53% Saturno contro (2007) - Rated 21 Jan 2014
78 85% Bellissima (1951) - Rated 20 Jan 2014