kless

kless
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 40% Nightworld (2017) - Rated 12 Mar 2018
70 10% Deadwood (2004) - Rated 07 Mar 2018
89 73% Peaky Blinders (2013) - Rated 07 Mar 2018
88 65% Parks and Recreation (2009) - Rated 07 Mar 2018
95 93% Pushing Daisies (2007) - Rated 07 Mar 2018
89 73% True Blood (2008) - Rated 07 Mar 2018
90 84% Westworld (2016) - Rated 07 Mar 2018
87 59% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 05 Mar 2018
78 22% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 05 Mar 2018
82 39% National Treasure (2004) - Rated 05 Mar 2018