Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kliun

Cinema Addict - 1218 Film Ratings

Member Since: Jan 31, 2017

more Recent Ratings
72 63% My Octopus Teacher (2020) - Jun 19, 2021
60 18% Friends: The Reunion (2021) - Jun 16, 2021
68 40% Friends (1994) - Jun 16, 2021
55 11% Long Story Short (2021) - Jun 12, 2021
62 23% Bird Box (2018) - Jun 06, 2021
64 27% Halston (2021) - Jun 06, 2021
80 91% Marighella (2019) - May 27, 2021
58 14% Couples Retreat (2009) - May 26, 2021
55 11% Army of the Dead (2021) - May 26, 2021
75 76% Dispatches from Elsewhere (2020) - May 22, 2021