klotzbach16

klotzbach16
Movie Buff - 252 Film Ratings
Member Since: 27 Jun 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 71% 99 Homes (2015) - Rated 27 Jun 2017
90 94% Arrival (2016) - Rated 27 Jun 2017
82 71% Bone Tomahawk (2015) - Rated 27 Jun 2017
80 58% Doctor Strange (2016) - Rated 27 Jun 2017
78 45% Night Moves (2014) - Rated 27 Jun 2017
80 58% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 27 Jun 2017
85 81% Logan (2017) - Rated 27 Jun 2017
85 81% While We're Young (2015) - Rated 27 Jun 2017
82 71% Life Itself (2014) - Rated 27 Jun 2017
70 20% Hot Tub Time Machine (2010) - Rated 27 Jun 2017