klotzplz

klotzplz
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 18 Mar 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: 👍🏻👎🏻

more Recent Ratings

10 95% Late Night with Conan O'Brien (1993) - Rated 18 Mar 2016
62% The Fog of War (2003) - Rated 18 Mar 2016
62% Aliens (1986) - Rated 18 Mar 2016
25% Cloverfield (2008) - Rated 18 Mar 2016
25% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 18 Mar 2016
62% Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Rated 18 Mar 2016
41% Harold and Maude (1971) - Rated 18 Mar 2016
8% Independence Day (1996) - Rated 18 Mar 2016
83% Toy Story (1995) - Rated 18 Mar 2016
8% Bruce Almighty (2003) - Rated 18 Mar 2016