k.lovecraft

klovecraft
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 12 Aug 2018
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 66% Cold Fever (1995) - Rated 12 Aug 2018
84 79% Un air de famille (1996) - Rated 12 Aug 2018
71 24% Apocalypse Now (1979) - Rated 12 Aug 2018
59 10% Home Alone (1990) - Rated 12 Aug 2018
45 3% The Terminator (1984) - Rated 12 Aug 2018
64 17% Half Baked (1998) - Rated 12 Aug 2018
70 22% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 12 Aug 2018
64 17% Liar Liar (1997) - Rated 12 Aug 2018
79 54% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 12 Aug 2018
58 9% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 12 Aug 2018