kluber

kluber
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 81% The Pianist (2002) - Rated 29 Aug 2017
90 72% Logan (2017) - Rated 29 Aug 2017
90 72% Me Before You (2016) - Rated 29 Aug 2017
89 62% Catch Me If You Can (2002) - Rated 29 Aug 2017
86 47% Arrival (2016) - Rated 29 Aug 2017
75 16% Fury (2014) - Rated 29 Aug 2017
92 85% Fight Club (1999) - Rated 29 Aug 2017
89 62% P.K. (2014) - Rated 29 Aug 2017
79 22% Lucy (2014) - Rated 29 Aug 2017
95 93% Into the Wild (2007) - Rated 29 Aug 2017