klvince

klvince
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 11 Jul 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 13% Attila (1982) - Rated 11 Jul 2009
96 50% Land of the Lost (2009) - Rated 11 Jul 2009
97 76% Doubt (2008) - Rated 11 Jul 2009
94 39% The Island (2005) - Rated 11 Jul 2009
97 76% Garden State (2004) - Rated 11 Jul 2009
85 7% 300 (2007) - Rated 11 Jul 2009
98 97% The Dark Knight (2008) - Rated 11 Jul 2009
90 26% Memento (2001) - Rated 11 Jul 2009
92 34% Mean Girls (2004) - Rated 11 Jul 2009
97 76% Beauty and the Beast (1991) - Rated 11 Jul 2009