kma

kma
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 20 Nov 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 55% North by Northwest (1959) - Rated 23 Nov 2012
100 85% Singin' in the Rain (1952) - Rated 20 Nov 2012
100 85% The Gold Rush (1925) - Rated 20 Nov 2012
100 85% Modern Times (1936) - Rated 20 Nov 2012
86 38% Memento (2001) - Rated 20 Nov 2012
97 64% Being John Malkovich (1999) - Rated 20 Nov 2012
97 64% 12 Angry Men (1957) - Rated 20 Nov 2012
11 2% Dante 01 (2008) - Rated 20 Nov 2012
69 14% Barton Fink (1991) - Rated 20 Nov 2012
93 50% The Player (1992) - Rated 20 Nov 2012