kminer

kminer
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 18 Nov 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 36% Colossal (2017) - Rated 03 Sep 2017
80 59% Personal Shopper (2016) - Rated 31 Aug 2017
83 74% Good Time (2017) - Rated 31 Aug 2017
58 6% The Discovery (2017) - Rated 10 Aug 2017
67 12% The Incredible Jessica James (2017) - Rated 07 Aug 2017
82 68% Midnight Cowboy (1969) - Rated 07 Aug 2017
90 90% Heaven Knows What (2015) - Rated 04 Aug 2017
72 24% Manchester by the Sea (2016) - Rated 25 Jul 2017
70 19% Paterson (2016) - Rated 25 Jul 2017
42 2% Nocturnal Animals (2016) - Rated 22 Jul 2017