kmjacobs

kmjacobs
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 03 Aug 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 63% Death Race 2000 (1975) - Rated 03 Aug 2016
60 45% Saw (2004) - Rated 03 Aug 2016
90 91% Sin City (2005) - Rated 03 Aug 2016
90 91% Spotlight (2015) - Rated 03 Aug 2016
75 63% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 03 Aug 2016
90 91% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 03 Aug 2016
50 32% Miami Vice (2006) - Rated 03 Aug 2016
30 16% Splice (2010) - Rated 03 Aug 2016
40 24% Domino (2005) - Rated 03 Aug 2016
90 91% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 03 Aug 2016