kmratemovies

kmratemovies
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 10 Nov 2021
Location: Malmö, Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 14% Before Midnight (2013) - Rated 10 Nov 2021
82 26% Before Sunset (2004) - Rated 10 Nov 2021
92 71% Before Sunrise (1995) - Rated 10 Nov 2021
90 53% Marriage Story (2019) - Rated 10 Nov 2021
85 30% Her (2013) - Rated 10 Nov 2021
80 20% Factory Girl (2006) - Rated 10 Nov 2021
87 34% Frances Ha (2013) - Rated 10 Nov 2021
88 37% (500) Days of Summer (2009) - Rated 10 Nov 2021
90 53% Soul Kitchen (2009) - Rated 10 Nov 2021
100 93% Head-On (2004) - Rated 10 Nov 2021