knasonov

knasonov
Flick Fan - 67 Film Ratings
Member Since: 25 Jan 2018
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 76% Zootopia (2016) - Rated 07 Apr 2019
90 76% Back to the Future (1985) - Rated 07 Apr 2019
96 96% Intouchables (2011) - Rated 07 Apr 2019
70 23% Alita: Battle Angel (2019) - Rated 07 Apr 2019
88 66% Princess Mononoke (1997) - Rated 25 Jan 2018
92 85% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 25 Jan 2018
89 68% Cast Away (2000) - Rated 25 Jan 2018
85 59% Gattaca (1997) - Rated 25 Jan 2018
70 23% The Social Network (2010) - Rated 25 Jan 2018
75 33% Gravity (2013) - Rated 25 Jan 2018