kndsk88

kndsk88
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 12 Sep 2020
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

34 3% Radius (2017) - Rated 24 Oct 2020
28 1% Okja (2017) - Rated 24 Oct 2020
85 71% District 9 (2009) - Rated 18 Oct 2020
90 84% The Mist (2007) - Rated 18 Oct 2020
87 78% Aquaman (2018) - Rated 28 Sep 2020
58 20% Clara (2018) - Rated 28 Sep 2020
45 11% Dans la brume (2018) - Rated 20 Sep 2020
55 18% Bird Box (2018) - Rated 20 Sep 2020
82 63% Downsizing (2017) - Rated 19 Sep 2020
86 76% Zoolander (2001) - Rated 17 Sep 2020