knewman

knewman
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 24 Dec 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 78% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 24 Dec 2018
95 72% Mulholland Drive (2001) - Rated 24 Dec 2018
99 92% The Big Lebowski (1998) - Rated 24 Dec 2018
90 58% Twin Peaks (1990) - Rated 24 Dec 2018
90 58% The Tree of Life (2011) - Rated 24 Dec 2018
99 92% Six Feet Under (2001) - Rated 24 Dec 2018
99 92% The Shining (1980) - Rated 24 Dec 2018
85 44% Magnolia (1999) - Rated 24 Dec 2018
75 30% Blade Runner (1982) - Rated 24 Dec 2018
95 72% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 24 Dec 2018