knnr

knnr
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 09 Jul 2018
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 40% Please Give (2010) - Rated 09 Jul 2018
89 53% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 09 Jul 2018
95 91% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 09 Jul 2018
90 73% The Castle in the Sky (1986) - Rated 09 Jul 2018
89 53% Whisper of the Heart (1995) - Rated 09 Jul 2018
90 73% Princess Mononoke (1997) - Rated 09 Jul 2018
95 91% Spirited Away (2001) - Rated 09 Jul 2018
90 73% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 09 Jul 2018
78 18% Ponyo (2008) - Rated 09 Jul 2018
70 11% The Secret World of Arrietty (2010) - Rated 09 Jul 2018