Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
knowlogist

Movie Buff - 294 Film Ratings

Member Since: Jan 3, 2017

more Recent Ratings
Check out knowlogist's...
90% Casino (1995) - Jul 09, 2020
31% A Serious Man (2009) - Jul 06, 2020
75% Parasite (2019) - Jul 05, 2020
90% The Irishman (2019) - Jul 05, 2020
75% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Jan 08, 2020
31% The Witcher (2019) - Jan 05, 2020
52% The Mandalorian (2019) - Jan 05, 2020
31% Dogman (2018) - Dec 26, 2019
75% Joker (2019) - Dec 21, 2019
52% A.P. Bio (2018) - Aug 30, 2019