knoxfan2008

knoxfan2008
Cinema Addict - 1112 Film Ratings
Member Since: 16 Jul 2015
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 53% A History of Violence (2005) - Rated 16 Jul 2015
50 19% Black Hawk Down (2001) - Rated 16 Jul 2015
90 89% Children of Men (2006) - Rated 16 Jul 2015
80 74% The Stepfather (1987) - Rated 16 Jul 2015
70 53% The Proposal (2009) - Rated 16 Jul 2015
70 53% Mr. Deeds (2002) - Rated 16 Jul 2015
100 97% Christmas Time in South Park (2000) - Rated 16 Jul 2015
70 53% Antz (1998) - Rated 16 Jul 2015
90 89% 28 Days Later (2002) - Rated 16 Jul 2015
60 33% Hard Candy (2006) - Rated 16 Jul 2015