knoxshelton

knoxshelton
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 11 Sep 2013
Location: Memphis, TN, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 51% The Long Goodbye (1973) - Rated 11 Sep 2013
83 34% The Saddest Music in the World (2003) - Rated 11 Sep 2013
88 62% Gomorra (2008) - Rated 11 Sep 2013
85 44% Synecdoche, New York (2008) - Rated 11 Sep 2013
88 62% Alphaville (1965) - Rated 11 Sep 2013
84 39% Into the Abyss (2011) - Rated 11 Sep 2013
88 62% Black Orpheus (1959) - Rated 11 Sep 2013
81 28% True Grit (2010) - Rated 11 Sep 2013
86 51% Killer of Sheep (1978) - Rated 11 Sep 2013
88 62% The Seventh Seal (1957) - Rated 11 Sep 2013