koberulz

koberulz
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 22 Jun 2021
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 98% High Plains Drifter (1973) - Rated 22 Jun 2021
55 58% The Wrestler (2008) - Rated 22 Jun 2021
46 38% Batman Begins (2005) - Rated 22 Jun 2021
65 86% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 22 Jun 2021
65 86% Le Samouraï (1967) - Rated 22 Jun 2021
44 34% The Outlaw Josey Wales (1976) - Rated 22 Jun 2021
58 62% The Imitation Game (2014) - Rated 22 Jun 2021
64 76% Saw (2004) - Rated 22 Jun 2021
50 46% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 22 Jun 2021
53 54% Goldfinger (1964) - Rated 22 Jun 2021