kodiakGC

kodiakgc
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 07 Nov 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 88% Red Dawn (1984) - Rated 07 Nov 2017
100 88% Firestarter (1984) - Rated 07 Nov 2017
80 32% Parenthood (1989) - Rated 07 Nov 2017
85 61% The Karate Kid (1984) - Rated 07 Nov 2017
100 88% Mask (1985) - Rated 07 Nov 2017
80 32% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 07 Nov 2017
80 32% The Sandlot (1993) - Rated 07 Nov 2017
80 32% Rosemary's Baby (1968) - Rated 07 Nov 2017
85 61% Casino (1995) - Rated 07 Nov 2017
85 61% Dumb and Dumber (1994) - Rated 07 Nov 2017